Kontakt z działami Śląskie Radia

Kontakt z działami Śląskiego Radia

Kontakt z Prezenterami Śląskiego Radia

Obrazek użytkownika Leon
Leon z Westerwald
leon@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Dana
Dana z Westerwaldu
dana@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Mirunia
Mirunia z Pomorza
mirunia@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Halinka
Halinka ze Szczecinka
halinka@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marzanna
Marzanna ( Malwakwiat ) z Mudersbach
marzanna@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Anulka
Anulka z Czestochowy
ania@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Teresa
Teresa z Lippetal
teresa@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marzena
Marzena z Pomorza
marzena@slaskieradio.com
Okres testowy
Obrazek użytkownika Danka
Danka z Michalkowic
danka@slaskieradio.com
Okres testowy
Obrazek użytkownika Kosciol
Kosciol w Koszecinie
kosciol@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marian
Marian z Holandi
marian@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Adrian
Adrian z Munster
adrian@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Andrzej
Andrzej z Piekar Sl.
andrzej@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Hanzlik
Hanzlik z Essen
hanzlik@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marcin
Marcin z Tarnowa Opolskiego
marcin@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Tadeusz
Tadeusz z Tarnowskich Gor
tadeusz@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Peter
Peter z Lemgo
peter@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Josef
Josef z Ascheberg
josef@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Darek
Darek z Schüttorf
darek@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Hanys
Hanys z Lazisk
hanys@slaskieradio.com
Okres testowy
Obrazek użytkownika Lukasz
Lukasz z Wielkopolski
lukasz@slaskieradio.com
Okres testowy
Obrazek użytkownika Waldemar
Waldemar z Nowego Jorku
waldemar@slaskieradio.com
Okres testowy
Obrazek użytkownika Janusz
Janusz z Goleniowa
janusz@slaskieradio.com
Okres testowy

Kontakt z Redakcją Śląskiego Radia

Skype

www.slaskieradio.com

Gadu-gadu

56457142

Adres

Śląskie Radio Inh. Leonhard Rzepa Hessenstr.1 56479
Niederroßbach
Germany

E-mail

redakcja@slaskieradio.com

Phone

0049/266 42119035

Fax

0049/266 42329907

Formularz kontaktowy

Drodzy Słuchacze Śląskiego Radia! Jeśli macie jakies pytania, wątpliwości, opinie, nowe pomysły (za wyjątkiem pozdrowień) prosimy o przesyłanie poprzez poniższy formularz kontaktowy Śląskiego Radia.

Formularz kontaktowy