Kontakt z działami Śląskie Radia

Kontakt z działami Śląskiego Radia

Kontakt z Prezenterami Śląskiego Radia

Leon z Westerwald
leon@slaskieradio.com
Dana z Westerwaldu
dana@slaskieradio.com
Mirunia z Pomorza
mirunia@slaskieradio.com
Halinka ze Szczecinka
halinka@slaskieradio.com
Marzanna ( Malwakwiat ) z Mudersbach
marzanna@slaskieradio.com
Anulka z Czestochowy
ania@slaskieradio.com
Irenka z Bydgoszczy
irenka@slaskieradio.com
Teresa z Lippetal
teresa@slaskieradio.com
Kosciol w Koszecinie
kosciol@slaskieradio.com
Marian z Holandi
marian@slaskieradio.com
Adrian z Munster
adrian@slaskieradio.com
Andrzej z Piekar Sl.
andrzej@slaskieradio.com
Hanzlik z Essen
hanzlik@slaskieradio.com
Marcin z Tarnowa Opolskiego
marcin@slaskieradio.com
Tadeusz z Tarnowskich Gor
tadeusz@slaskieradio.com
Peter z Lemgo
peter@slaskieradio.com
Josef z Ascheberg
josef@slaskieradio.com
Darek z Schüttorf
darek@slaskieradio.com
Okres testowy

Kontakt z Redakcją Śląskiego Radia

Skype

www.slaskieradio.com

Gadu-gadu

56457142

Adres

Śląskie Radio Inh. Leonhard Rzepa Hessenstr.1 56479
Niederroßbach
Germany

E-mail

redakcja@slaskieradio.com

Phone

0049/266 42119035

Fax

0049/266 42329907

Formularz kontaktowy

Drodzy Słuchacze Śląskiego Radia! Jeśli macie jakies pytania, wątpliwości, opinie, nowe pomysły (za wyjątkiem pozdrowień) prosimy o przesyłanie poprzez poniższy formularz kontaktowy Śląskiego Radia.

Formularz kontaktowy