Kontakt z działami Śląskie Radia

Kontakt z działami Śląskiego Radia

Kontakt z Prezenterami Śląskiego Radia

Obrazek użytkownika Leon
Leon z Westerwald
leon@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Dana
Dana z Westerwaldu
dana@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Halinka
Halinka z Szczecinka
halinka@slaskieradio.com
urlop
Obrazek użytkownika Teresa
Teresa z Lippetal
teresa@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marzena
Marzena z Pomorza
marzena@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Bozena
Bozena z Krakowa
bozena@slaskieradio.com
urlop
Obrazek użytkownika Ewa
Ewa z Mragowa
ewa@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Kasia
Kasia z Kleszczowa
kasia@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marcin
Marcin z Tarnowa Opolskiego
marcin@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Tadeusz
Tadeusz z Tarnowskich Gor
tadeusz@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Pyjter
Pyjter z Lemgo
pyjter@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Josef
Josef z Ascheberg
josef@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Lukasz
Lukasz z Wielkopolski
lukasz@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Robi
Robi z Gliwic
robi@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Janek
Janek z Boxtel
janek@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Mirek
Mirek z Rumi
mirek@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Marian
Marian z Veghel
marian@slaskieradio.com
Obrazek użytkownika Kris
Kris z Balina
kris@slaskieradio.com
Okres testowy

Kontakt z Redakcją Śląskiego Radia

Skype

www.slaskieradio.com

Gadu-gadu

56457142

Adres

Śląskie Radio Inh. Leonhard Rzepa Hessenstr.1 56479
Niederroßbach
Germany

E-mail

redakcja@slaskieradio.com

Phone

0049/266 42119035

Fax

0049/266 42329907

Formularz kontaktowy

Drodzy Słuchacze Śląskiego Radia! Jeśli macie jakies pytania, wątpliwości, opinie, nowe pomysły (za wyjątkiem pozdrowień) prosimy o przesyłanie poprzez poniższy formularz kontaktowy Śląskiego Radia.

Formularz kontaktowy