Redakcja kanału głównego Śląskiego Radia

Obrazek użytkownika Anonimowy
Właściciel / Prezenter Śląskiego Radia
Leon z Westerwald

Witom Wos kochani słuchacze.Trocha omnie Wom tu napisza,urodzioł żech sie w Toszku 30 Marca 1966 roku i tam żech tyż mieszkoł jakiś czas.Teroz mieszkom w Niemcach w pienkny krainie nazwom Westerwald.Moje Hobby to Fussball i muzyka.Przesto chca Wom tu grać i z Wami sie bawić.Zaproszom Wos na audycje moje i naszych prezenterów i życza wszystkim udanej zabawy na naszym Śląskim Radiu.

Obrazek użytkownika Anonimowy
Właściciel / Prezenterka Śląskiego Radia
Dana z Westerwaldu

Witom wszystich serdecznie.Nazywom sie Dana urodziolach sie w Siemianowicach Sl.-Laurahütte 23.10.1... Mieszkalach w Katowicach az do wyjazdu do niemiec kaj juz mieszkom 27 Lot.Moje Hobby to muzyka i filmy.Teroz zaproszom wszystkich na audycje zymnom i zycza wszystkim super zabawy

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Halinka ze Szczecinka urlop

Prezenterka  zajmuje się oprawą oraz przygotowaniem Kart urodzinowych i okolicznościowych.

Prezenterka obecnie przebywo na urlopie

Witajcie drogie sluchaczki i sluchacze Ślaskiego Radia. Nazywam się Halinka, urodziłam sie na Opolszczyźnie, a tak dokładnie w Lewinie Brzeskim 29 sierpnia. Pierwsze swoje kroczki stawiałam na Opolszczyźnie, Moi rodzice nas wywieźli jak byłam jeszcza mała do Szczecinka, przepięknego miasta wśród jezior i lasów. I tak tu mieszkam teraz caly czas i pracuję. Z muzyką idę za pan brat od swoich dzieciecych lat. Muzyka mnie odpręża po pracy, koji smutki, sprawia mi radość. Tą radością za pośrednictwem Śląskiego Radia chciałabym się z Wami podzielić, spełniając Wasze prośby muzyczne. Zapraszam serdecznie do słuchania Wszystkich prezenterów i życzę Wam wspaniałej zabawy na Radiu.

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Jola z Bytomia

Witam cieplutko wszystkich słuchaczy Ślaskiego Radia.Mam na imię Jola. Jestem rodowitą łodzianką, ale od jakiegoś czasu mieszkam w Bytomiu. Cieszę się bardzo,że mogę być tu razem z Wami. Myślę, że będziemy się super bawić przy pięknej muzyce. Życzę Wam wspaniałej zabawy z wszystkimi prezenterami naszego radia . ,,Ucha nadstawiam, słucham jak gra...Muzyka we mnie - w muzyce ja ,,

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Teresa z Lippetal

Witom wszystkich tukej na radiu. Nazywom sie Teresa, urodziolach downo downo tymu 18-tego maja we Chorzowie, kaj zech sie wychowala, grala we Handbal, czyli pilka rynczno. Potym losy roznie sie toczoly to tu to tam, az w koncu wylondowalach w Niymcach, kaj miyszkom z rodzinom. Kochom slonsko godka i muzyka. Zaproszom do wspolyj zabawy zymnom i naszymi prezynterami.

 

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Marzena z Pomorza

Witam wszystkich słuchaczy Śląskiego Radia. Mam na imię Marzena. Muzyka jest dla mnie czymś przyjemnym i pozytywnym, potrafi mobilizować, motywować. Słucham i będę grała muzykę różnorodną. Mieszkam w małej miejscowości koło Człuchowa w województwie pomorskim położonej wśród 33 jezior i rzeki Brdy. Znajomi, którzy mnie odwiedzają żartują, że mam cały rok jak na wczasach bo blisko lasów, jezior, rzek, morza. Ktoś kiedyś powiedział, że niektórzy ludzie szukają pięknych miejsc, a inni sprawiają, że miejsca stają się piękne i właśnie dzięki Wam mili słuchacze i całej załodze tak jest na Śląskim Radio, więc zapraszam do wspólnej zabawy na Naszych audycjach.

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Ewa z Mragowa

Prezenterka obecnie jest choro

Witam Was serdecznie wszystkich sluchaczy . Mam na imie Ewa Od urodzenia mieszkam na Mazurach w malej miejscowosci okolice Mragowa Urodzilam sie bardzoo dawno w miesiacu lipiec .Od zawsze lubie muzyke Moje zainteresowanie to muzyka, rejsy wycieczkowe statkiem ,zeglarstwo. Mysle,.ze mnie zaakceptujecie. Zapraszam Was do wsolnej zabawy Pozdrawiam z Krainy Tysiaca Jezior

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Kasia z Kleszczowa

Witam serdecznie wszystkich słuchaczy Śląskiego Radia.
Urodziłam się jakieś pół wieku temu.
Mieszkam w centralnej Polsce.
Lubię każdy rodzaj muzyki ale najbardziej lata 80-90.
Dzięki muzyce możemy przypomnieć sobie te najpiękniejsze chwile,
Wyrazić swoje uczucia.
Zapraszam więc na Muzyczny Express ...Do usłyszenia na audycjach...

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenterka Śląskiego Radia
Gosia z Gdyni

Witam miło wszystkich słuchaczy Śląskiego Radia. Na imię mam Małgorzata ale lubię jak mówi sie do mnie Gosia. Jestem rodowitą gdynianką i tu zamieszkuje.Ciesze sie . że będę mogła tu grać i spełniać muzyczne propozycje słuchaczy.Zapraszam serdecznie do słuchania moich i wszystkich prezenterów audycji i życzę wszystkim wspaniałej zabawy na radiu.

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenter Śląskiego Radia
Marcin z Tarnowa Opolskiego

Prezenter oraz Dział Techniczny

Witom wszystkich słuchaczy Śląskiego Radia. Mom na imie Marcin i pochodza z Tarnowa Opolskiego koło Opola. Tukej tysz 27 lipca żech sie w doma urodził i do dzisiej tu mieszkom. Lubia Muzyka śląsko i niemiecko i tako muzyka nojczyńsciyj byndam Wom groł. Wszystkim zycza fajnyj zabawy z naszym Śląskim Radiem i zaproszom na audycje wszystkich naszych prezenterek i prezenterów.

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenter Śląskiego Radia
Tadeusz z Tarnowskich Gor

Witam wszystkich słuchaczy Ślaskiego Radia. Rodzice nadali mi imie Tadeusz. Moje rodzinne miasto z którym związany jestem do dziś to kolebka górnictwa czyli Tarnowskie Góry. Mój ojciec sprawił że muzyka to nie tylko hobbi ale też sposób na życie. Moje kochane lata muzyczne to 70' i 80' bo to czas mojej młodosci. Muzyka z ślaska czy za Odry często gości u mnie w domu przy wielu pracach domowych. Teraz chciałbym umilac czas słuchaczom tego radia. Zapraszam do wspólnej zabawy na Ślaskim Radiu

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenter Śląskiego Radia
Josef z Ascheberg

Jo je karlus ze Hajduk i piyknie wos tu wszyskich witom grom wszysko co je dobre do ucha i do tancowanio i juz wom zycza kupa szpasu przy moi muzyce to by bolo narazie tyla .

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenter Śląskiego Radia
Lukasz z Wielkopolski

Witam serdecznie na imię mam Łukasz . Bardzo miło witam wszystkich słuchaczy slaskiego radia.com

Cieszę się niezmiernie że będziemy wspólnie spędzać czas na antenie radiowej.

Zapraszam na audycje wszystkich prezenterów jak również swoje no i oczywiście życzę milej zabawy z naszym radiem. 

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenter Śląskiego Radia
Janek z Boxtel

Witom Serdecznie mom na imie Janek a na radiu uzywom ksewki Jancie.Urodziolem sie downo w Pyskowicach a od prawie 20 lot mieszkom z rodzinka w Boxtel Polnocnej Brabandii. Zaproszom Wszystkich na HitMix z Nederlandow ,powiem tak, pomieszanie z poplataniem ,mysla ze kozdy cos znajdzie do siebie.Do uslyszenia na antenie Slaskiego Radia

Obrazek użytkownika Anonimowy
Prezenter Śląskiego Radia
Mirek z Rumi

Witam i pozdrawiam wszystkich słuchaczy Śląskiego Radia.Mam na imię Mirek,mieszkam w Rumi,miasteczku na pięknych Kaszubach.Muzyka zajmuje sporo czasu w moim życiu lubię słuchać?Wszystkiego co melodyjne,wpadające w ucho.Lubię bezpośredni kontakt ze słuchaczami na swoich audycjach i mam nadziej,że razem będziemy się wspaniale bawić.Zapraszam na moje audycje - do usłyszenia

Obrazek użytkownika Anonimowy
Goscinnie
Kościoł w Koszęcinie

Zapraszamy na Niedzielne Transmisje Mszy św.  z kościoła pod wezwaniem Świetej Trójcy

Obrazek użytkownika Anonimowy
Goscinnie
Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej

Zapraszamy na Niedzielne Transmisje Mszy sw.z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej

Pozostanie w Naszych sercach

Obrazek użytkownika Anonimowy
  • Premiera: 2012-02-21
Prezenter Śląskiego Radia
Franek z Rudy Śląskiej

To jo Karlus ze Śląska,a dokładnie z Rudy Śląskiej Wirku - to dziesiąto dzielnica tego pyknego miasta.Tu sie urodziołch,do szkoły chodzioł,robota dostoł,moja żonka poznochł,dwie cery zmajstrowoł,tu mieszkom z familiją i tu umrzyć chca.Zanim ale dostana łopatą -chca jeszcze trocha pożyć i Wos ponerwować - oczywiście w miara fajnego gusto i w dobry intyncji.Urodziołch sie w marcu siódmego w 1955 roku.Lubia muzyka już łod bajtla,a to skuli moji mutry - łona miała na nachtiszliku miendzy łóżkami takie czorne radio - Pionier - tak sie nazywało i żympoloło cało noc.Dzisiej po tylu latach tyż u mie muzyka zawsze kanś słychać.Mom tyn zaszczyt grać na tym Fajnym Śląskim Radiu z czego sie bardzo ciesza.Mom nadzieja ze wy tyż drodzy słuchacze sie ucieszycie że takiego karlusa jak mie usłyszycie.Szczynść Boże Wom I Nom.

śp. Franek zmarł w dniu 07.09.2017

Obrazek użytkownika Anonimowy
  • Premiera: 2017-07-12
Prezenter Śląskiego Radia
Pyjter z Lemgo

Witom wos mili sluchacze Slaskigo Radia nazywom sie Peter po naszymu Pyjter. Urodziolech sie na slasku konkretnie w Piekarach slaskich kaj spyndzolech troszka wynkszo polowa mojego zycio od dos downa myszkom w Nymcach miescie Lemgo kochom muzyka slasko bo jest mi blisko mojymu sercu Kochom slask i wszystko co znym zwiazane.Mysla ze mie sam zaakceptujecie i bydymy sie swietnie razym bawic.

śp. Pyjter zmarł w dniu 07.09.2021